












Sportovní výfuk s klapkou BMW X4 N20 F26 2.0T (2014-2018)
Konfigurace
Výfuk s klapkou BMW X4 F26 2.0T (2014-2018)
Klapky
Ovládané dálkovým ovladačem spárovaným z výroby.
Odhad ve vzdálenosti 0,50 m od koncovky, pod úhlem 45°, při 2 000 ot/min a zahřátém motoru. Počítejte s odchylkou ± 2 dB podle motoru a místa měření. Rozdíl 3 dB je slyšet při přímém srovnání, 10 dB působí jako dvakrát hlasitější zvuk.
Průvodce konfiguracemi
Intenzita zvuku při otevřených klapkách. Stupnice od 0 do 10.
| Konfigurace | Intenzita |
|---|---|
| Downpipe bez katalyzátoru + cat-back Rog | 10/10 |
| Sportovní katalyzátor 100 buněk + cat-back Rog | 9/10 |
| Sportovní katalyzátor 200 buněk + cat-back Rog | 8/10 |
| Samotný cat-back Rog, původní katalyzátor zůstává | 7/10 |
| Původní výfuk, pro srovnání | 3/10 |
Výfuk BMW X4 F26 2.0T podrobně.
X4 F26, první kompaktní SUV kupé od BMW, spojuje výšku SUV se splývavým profilem kupé. Jako benzinový 2,0 litru dostává N20, čtyřválec s přímým vstřikováním a turbem s dvojitým vstupem: 184 k a 270 Nm u xDrive20i, 245 k a 350 Nm u xDrive28i. Podle průvodce používá šestiválcový X4 F26 3.0T stejný výfuk, každý si však ponechává svou stránku, stejně jako X4 M40i.
N20 má chraplavý a nervní hlas s výrazným svistem turba, který tovární výfuk téměř umlčí: SUV kupé působí uměřeněji, než jeho design napovídá. S otevřenými klapkami mu náš cat-back dá přítomnost, která odpovídá jeho siluetě, výrazný start a slyšitelné akcelerace; se zavřenými klapkami má X4 opět klid cestovatele pro rodinu a dlouhé cesty.
Při montáži se výfuk ohýbaný podle vašeho VIN připojí bez svařování pomocí spon a těsnění, přibližně za dvě hodiny, s továrním ovládáním klapek, pokud existuje, nebo s dálkovým ovladačem Rog se dvěma tlačítky.
Volba „Svody“ prodává downpipe motoru N20, ve které se skrývá katalyzátor; samotná jen obohatí hlas a mírně odlehčí, koně přicházejí s mapou. N20 tohoto prvního X4 dál čistí výfukové plyny s katalyzátorem 200 buněk; verze se 100 buňkami je přijata, nebo ne, podle vozu a předpisů vaší země a verze bez katalyzátoru je určena výhradně pro okruh. U cat-backu zůstává nerezová ocel 304 střídmou volbou a titan, lehčí zhruba o 40 %, volbou barevnou.
Výfuk pro BMW X4 F26 2.0T: technické údaje.
| Typ výfuku | Cat-back s klapkami (klapkový výfuk), vyrobený podle vašeho VIN |
|---|---|
| Vůz a kód podvozku | BMW X4 F26 2,0 litru benzin, xDrive20i a xDrive28i |
| Motor | N20, čtyřválec 2,0 litru turbo, 184 k / 270 Nm nebo 245 k / 350 Nm |
| Roky výroby | 2014-2018, modelový rok ověřený podle VIN |
| Materiály a povrchové úpravy | Nerezová ocel 304 nebo titan; kartáčovaný titan, zlatá nebo fialová |
| Klapky | Původní ovládání, pokud jím je vůz vybaven, jinak dálkový ovladač Rog |
| Přední díl (volitelně) | Downpipe s katalyzátorem 200 nebo 100 buněk, nebo bez katalyzátoru |
| Montáž | Spony a těsnění, bez svařování, přibližně 2 hodiny |
| Výroba a doručení | Na objednávku, 20 pracovních dnů, doprava zdarma |
| Záruka | 3 roky na díly a výrobu |
Výfuk pro BMW X4 F26 2.0T: otázky a odpovědi.
Moje X4 F26 je xDrive28i: liší se výfuk od xDrive20i?
Ano, naše stránka je uvádí společně pod X4 F26 2,0 litru bez rozlišení; VIN, o který žádáme při objednávce, nám umožní potvrdit vaši verzi a modelový rok.
Kolik koní má X4 F26 s motorem N20 po chiptuningu?
Dva výchozí body, dva výsledky: 280 k a 450 Nm uváděných pro xDrive20i, 320 k a 480 Nm pro xDrive28i, jakmile je namontována downpipe a mapa přepracována v autorizovaném centru; bez toho si cat-back ponechává sériové řízení.
STK: jaká konfigurace pro X4 F26 2.0T?
Nejjednodušší: původní katalyzátor nebo downpipe 200 buněk, zavřené klapky, a SUV kupé se předvede jako při výjezdu z továrny; verze 100 buněk je přijata, nebo ne, podle vozidla a pravidel vaší země a verze bez katalyzátoru je určena výhradně pro okruh.
Mají X4 F26 se čtyřválcem a se šestiválcem stejný výfuk?
Průvodce to potvrzuje, stejná karoserie a stejný zadní spodek; každý motor si ale ponechává svou stránku a váš VIN rozhodne před výrobou.
Dokáže N20 v X4 opravdu doprovodit jeho styl?
Ano, jeho chraplavý a nervní hlas, uvolněný s otevřenými klapkami, dává SUV kupé konečně přítomnost, která odpovídá jeho siluetě.
BMW X4 F26 2.0T: Duní výfukový systém s klapkami?
Ne. Se zavřenými klapkami procházejí plyny celým koncovým tlumičem a kabina zůstává při ustálené rychlosti klidná. Naše výfuky Rog jsou navržené tak, aby neduněly. Více: Proč naše výfuky zůstávají na dálnici klidné.
BMW X4 F26 2.0T: rovná trubka nebo rezonátor?
U tohoto modelu dva charaktery zvuku za stejnou cenu: rovná trubka pro syrový zvuk vašeho motoru bez filtru, nebo rezonátor pro kulatější a o něco jemnější hlas. V obou případech zůstává výfuk plně sportovní. Více: Rezonátor výfuku: k čemu slouží a jaký zvuk zvolit? Rovná trubka, nebo rezonátor.
Expertní průvodce Rog
BMW X4 F26 N20 a N55: SUV kupé, které se prosadí, průvodce výfukovým systémem
X4 F26, první kompaktní SUV kupé BMW, spojuje výšku terénního vozu se splývavým profilem kupé. Pod kapotou dva přeplňované motory: N20, čtyřválec o objemu 2,0 litru a výkonu 184 k, a N55, řadový šestiválec o objemu 3,0 litru a výkonu...
Podrobně
Poradce Rog
Otázka k tomuto výfuku?
Kompatibilita, zvuk, katalyzátor, klapky, doručení: odpověď přijde hned, s vaší konfigurací.
Poradce Rog je automatický asistent vyškolený na našich produktových stránkách a odpovědích. U důležitého rozhodnutí nám napište: potvrdíme e-mailem.
Nejste si jisti konfigurací? Poraďte se s námi před objednáním. Váš vůz známe. Napište nám na contact@rogmotorsport.com: odpovíme písemně, česky, do 24 hodin. Napsat nám
Vaše země
Rog v Česku.
STK a výfuk s klapkou
Na STK technik posuzuje hluk nejprve poslechem: se zavřenými klapkami zní vůz velmi podobně jako sériový. Výfuk cat-back ponechává původní katalyzátor, sportovní katalyzátor 200 cpsi zachovává čištění spalin a rozhoduje technik STK.
Na silnici
Ve městě se zavřenými klapkami zní vůz velmi podobně jako sériový a klapky otevřete, kdy budete chtít.
Vaše dokumenty
Každý výfuk vyrábíme podle VIN vašeho vozu a technickou dokumentaci vám na požádání zašleme zdarma, pro STK nebo pro vaši pojišťovnu.
Vaše pojištění
Podle vaší smlouvy doporučujeme úpravu výfuku nahlásit pojišťovně; naše bezplatná technická dokumentace vám to usnadní.
Recenze převzaté z našeho dřívějšího systému a přeložené z francouzštiny; ověřené nákupy nesou odznak.
Prezentační video Rog: výběr vozu, konstrukce Standard nebo Equal Length, nerez nebo titan, Z-Pipe, ovládané klapky, povrchové úpravy titanu a koncovek, podpora od výběru konfigurace až po expedici.
ŘEMESLO Rog
Náš postup.
Od prvního ohybu po poslední kontrolu. Stejná péče v každém kroku.
-
Návrh
Navržený pro váš vůz.
Geometrie přizpůsobená vašemu modelu, promyšlené ohyby a dodržené body uchycení. Vše začíná přesným návrhem.
-
Výroba
Zpracovaný s precizností.
Ohýbání trubek, lícování dílů a svary TIG: každému spoji věnujeme stejnou péči.
-
Povrchová úprava
Materiál v nejlepší podobě.
Povrchová úprava odhalí charakter kovu. Nerez nebo titan podle možností dostupných pro váš vůz.
-
Kompletace
Každý díl na svém místě.
Jednotlivé díly smontujeme a seřídíme. U výfuků s klapkami mechanismus namontujeme, nastavíme a otestujeme.
-
Kontrola
Zkontrolovat. Pak schválit.
Geometrie, svary, spoje i proudění spalin: klíčové body kontrolujeme před odesláním.
-
Expedice
Připravený vyrazit k vám.
Zesílené balení chrání váš výfuk během přepravy. Poslední krok, než vašemu vozu dáte nový hlas.
Realizace zákazníků
Vaše videa a fotky
Vedení Rog namontovaná na autech našich zákazníků, v reálných podmínkách.
- Realizace
- 500+
- Značky
- 28
- Spokojenost
- 4,9
Deník
Aktuality a rady
Nejlepší výfuk s klapkami pro BMW M2 G87
Jaký výfuk s klapkami zvolit pro BMW M2 G87? Možnosti ve srovnání (zvuk, materiál, klapky) a výfuk Rog vyrobený na...
Přečíst článekNejlepší výfuk s klapkami pro Audi RS3 8Y
Jaký výfuk s klapkami zvolit pro Audi RS3 8Y? Možnosti ve srovnání (zvuk, materiál, klapky) a výfuk Rog vyrobený na...
Přečíst článekNejlepší výfuk s klapkami pro Mercedes-AMG A45 / A45 S W177
Jaký výfuk s klapkami zvolit pro Mercedes-AMG A45 nebo A45 S W177? Možnosti ve srovnání (zvuk, materiál, klapky) a výfuk...
Přečíst článekVýfuk 2026 a 2027: co se mění (Euro 7, STK, hlukové radary)
Euro 7, hluk nových aut, hlukové radary, STK a modely: co se v letech 2026 a 2027 skutečně mění pro...
Přečíst článekVýměna výfuku: kolik stojí STK a úřední postupy v 9 zemích
Kolik stojí pravidelná prohlídka a kontrola úpravy po výměně výfuku v 9 evropských zemích: úřední poplatky shromážděné 31. 10. 2026...
Přečíst článekTomuto hledání neodpovídá žádný článek.
Všechny články
